Податкова соціальна пільга у разі звільнення

13 жовтня 2015 5
Фізична особа — платник податку, яка була звільнена з місця роботи, має право на отримання податкової соціальної пільги в місяці, в якому відбулося таке звільнення

Фізична особа — платник податку, яка була звільнена з місця роботи, має право на отримання податкової соціальної  пільги в місяці, в якому відбулося таке звільнення.Така законодавча норма передбачена підпунктом 169.3.4 Податкового кодексу України.

Платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати , якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн.

Податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати тільки за одним місцем його нарахування (виплати).

Отже, оскільки платник податків має право на отримання податкової соціальної пільги лише від одного працедавця і реалізував це право у звітному місяці на старому місці роботи, то слід зауважити, що в разі прийняття на нове місце роботи така фізична особа не має права на отримання в цьому місяці податкової соціальної пільги.

При дотриманні умов отримання податкової соціальної пільги фізична особа на новому місці роботи має право на отримання податкової соціальної пільги лише з наступного місяця після прийняття на роботу.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах