Зарахування вхідного ПДВ сільгоспвиробником

13 жовтня 2016 292
Платник спецрежиму в разі експорту сільгосппродукції власного виробництва має право на бюджетне відшкодування ПДВ, сплаченого (нарахованого) постачальникам товарів/послуг, вартість яких включається до складу виробничих факторів, нагадали фахівці ДФС.

Таке відшкодування здійснюється у загальному порядку. Тож сума відємного значення може враховуватись у зменшення суми податкового боргу з ПДВ, що виник за попередні звітні періоди, а в разі відсутності податкового боргу — відшкодовуватись із бюджету за заявою платника та/або зараховуватися до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду.

Тому за рішенням платника спецрежиму суми ПДВ, що сплачені постачальникам під час придбання товарів/послуг, які брали участь у виробництві експортованої сільгосппродукції, можуть бути перенесені з декларації з ПДВ «0121» — «0123» до декларації «0110» шляхом відображення у рядку 14, а можуть бути зараховані до складу податкового кредиту наступного звітного періоду та відображені у рядку 21 декларації з ПДВ «0121» — «0123».

Сума від’ємного значення, зарахована до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду, у подальшому не може бути перенесена до рядка 14 декларації з ПДВ «0121» — «0123».

Лист ГУ ДФС у Миколаївській області від 06.10.2016 № 3145/10/14-29-01-10Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Читайте без обмежень всі статті

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ форм та зразків
✓ найсвіжіших бухгалтерських новин
✓ професійних безплатних вебінарів
✓ спілкування з колегами-практиками та експертами

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль