Податкова амортизація у новоствореного підприємства, утвореного шляхом виділення

11 жовтня 2016 100
Як роз’яснили податківці, податковій амортизації у новоствореного підприємства, утвореного шляхом виділення, підлягає балансова (залишкова) вартість основних засобів, переданих платнику відповідно до розподільчого балансу.

При цьому вартість цих основних засобів має бути визначена за правилами податкового обліку та відображена у податковій декларації підприємства, з якого був здійснений виділ.

Якщо строки корисного використання (експлуатації) обєкта основних засобів у бухгалтерському обліку менші, ніж мінімально допустимі строки амортизації основних засобів, для розрахунку амортизації використовують мінімально допустимі строки амортизації. А якщо такі строки є більшимидля розрахунку амортизації використовують строки, встановлені у бухгалтерському обліку.

Лист ДФС від 04.07.2016 № 14492/6/99-99-15-02-02-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах