Коригування фінрезультату при від’ємному значенні об’єкта оподаткування

7 жовтня 2016 645
Податківці пояснили нюанси коригування фінрезультату при здійсненні операції із борговими зобов’язаннями, тобто зобов’язаннями за будь-якими кредитами, позиками, депозитами, операціями РЕПО, зобов’язання за договорами фінансового лізингу та іншими запозиченнями незалежно від їх юридичного оформлення.

Так, фіскали нагадали, що умови та особливості збільшення фінрезультату встановлює  пункт 140.2 Податкового кодексу Україні.

І в разі якщо сумарне значення показників фінрезультату до оподаткування, фінансових витрат та суми амортизаційних відрахувань має від’ємне значення (за рахунок від’ємного значення фінрезультату), то фінрезультат коригують на всю суму нарахованих процентів за борговими зобов’язаннями, що виникли за операціями з пов’язаними особами — нерезидентами.

Лист ДФС від 20.09.2016 № 20479/6/99-99-15-02-02-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах