ПДВ за пошкоджений основний засіб

6 жовтня 2016 359
На думку податківців, якщо основний засіб, при придбанні якого сформований податковий кредит, був пошкоджений у результаті несанкціонованого втручання невідомих осіб і у подальшому його неможливо використати у господарській діяльності, платник зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання з ПДВ.

А саме — скласти не пізніше останнього дня звітного періоду, в якому встановлено факт пошкодження основного засобу, і зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних зведену податкову накладну.

При цьому базою оподаткування є балансова (залишкова) вартість такого засобу на початок звітного періоду, протягом якого здійснюються такі операції (у разі відсутності обліку необоротних активів — виходячи зі звичайної ціни).

Лист ГУ ДФС у м. Києві від 27.09.2016 № 21210/10/26-15-12-01-18Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах