Платники податку на нерухомість можуть звернутися до ДФС для звірки даних

5 жовтня 2016 472
ДФС повідомила, що фізичні особи, які є платниками податку на нерухомість, але не отримали податкового повідомлення-рішення, мають право звернутися до фіскальних органів для звірки даних.

Контролюючі органи роблять нарахування відповідно до оригіналів документів, які надає платник податків, та вручають податкове повідомлення-рішення. Фізична особа — платник податку протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення має сплатити відповідну суму до відповідного місцевого бюджету.

Варто нагадати, що ставки податку на нерухомість за 2015 рік встановлені органами місцевого самоврядування. Щодо нежитлової нерухомості ставка становить до 1% від мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня поточного року, житлової — до 2%. Сплачена сума податку зараховується до місцевого бюджету за місцем знаходження об’єктів нерухомості.

Якщо платник має декілька об’єктів, які знаходяться в різних регіонах, в алгоритмі при розрахунку податку враховується кожне рішення органу місцевого самоврядування, де знаходиться об’єкт оподаткування.

Прес-служба ДФС УкраїниПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах