Приватні підприємці мають право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги

27 вересня 2016 164
Фахівці ФСС з ТВП роз’яснили, що фізичні особи — підприємці належать до категорії страхувальників на загальних підставах і мають право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за умови сплати страхових внесків.

Тому вони мають вести облік коштів загальнообов’язкового державного страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності і витрат на поховання та своєчасно надавати органам ФСС з ТВП відповідну звітність.

При цьому загальну суму коштів нарахованих витрат на матеріальне забезпечення та суму отриманого фінансування необхідно відображати у звіті про кошти загальнообов’язкового державного страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, за формою Ф4-ФСС з ТВП (рядок 21 «Витрати з початку року», рядок 6 «Отримано від Фонду з початку року»).

Лист ФСС з ТВП від 19.08.2016 № 3.2-29-1435Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах