Спрощенці декларують валютні цінності у загальному порядку

21 вересня 2016 183
Валютні цінності, доходи та майно суб’єкти підприємницької діяльності декларують щоквартально у терміни, встановлені для подання квартальної та річної бухгалтерської звітності.

Про це нагадали податківці, зауваживши, що законодавством не передбачено особливостей декларування валютних цінностей, доходів та майна для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Тобто суб’єкти підприємницької діяльності України, незалежно від форм власності та обраної системи оподаткування, щоквартально мають задекларувати належні їм валютні цінності, які перебувають за межами України.

Строки подання податкової декларації до контролюючих органів установлені статтею 49 Податкового кодексу України (ПК).

Зокрема, згідно з пунктом 49.18 ПК податкові декларації, крім випадків, передбачених ПК, подають за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює:

  • календарному кварталу або календарному півріччю (у т. ч. у разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків), — протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя);
  • календарному року, — протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.


Лист ДФС від 22.08.2016 № 18151/6/99-99-12-02-03-15 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах