Новий формат отримання відомостей з ЄДР

13 вересня 2016 627
Кабмін надав можливість суб’єктам господарювання отримувати відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР), зокрема, в електронному вигляді із використанням сервісної послуги у формі прикладного програмного інтерфейсу ЄДР.

Так, планується забезпечити надання відомостей з ЄДР у форматі, адаптованому для сприйняття інформаційними системами запитувача.

Критерії, строки, порядок надання відомостей з ЄДР, умови та розмір абонентної плати за надання такої сервісної послуги визначатимуться у договорі, укладеному з технічним адміністратором ЄДР.

При цьому щомісячна плата за надання відомостей з ЄДР у зазначеній вище формі дорівнюватиме двом розмірам мінімальної зарплати, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому такі відомості надаються, та округлюватиметься до гривні.

Постанова КМУ від 08.09.2016 № 593Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах