Особливості нарахування ЄСВ на зарплату практикантів

19 жовтня 2015 126
Податківці роз’яснили особливості нарахування ЄСВ на заробітну плату практикантів

Податківці роз’яснили особливості нарахування ЄСВ на заробітну плату практикантів.

По-перше, нарахована заробітна плата учням, які проходять виробничу практику на підприємстві згідно з договором про навчально-виробничу практику, є базою нарахування єдиного внеску. При цьому ЄСВ нараховується і утримується з усієї суми нарахованої зарплати.

По-друге, правило мінімального страхового платежу до зарплати практикантів не застосовується. Тому ЄСВ нараховують і утримують з фактично нарахованої заробітної плати незалежно від її розміру.

По-третє, у разі застосування роботодавцем понижуючого коефіцієнта кількість учнів-практикантів і їх дохід не враховуються під час обчислення умов для застосування понижуючого коефіцієнта ЄСВ.

Наостанок податківці зазначили, що у таблиці 6 Звіту з ЄСВ практиканти відображаються з кодом категорії застрахованих осіб «1».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах