Закінчується процес реорганізації Офісу великих платників

2 вересня 2016 232
Очільник Офісу великих платників податків ДФС Євген Бамбізов повідомив про процес реорганізації Офісу, спрямований на покращення адміністрування податків та надання нових сервісів.

Зараз приєднання регіональних Спеціалізованих державних податкових інспекцій до єдиної юридичної особи — на фінальній стадії.

Завдяки реорганізації буде створено єдиний центр прийняття управлінських рішень і контролю та надано можливість платникам обирати зручне місце обслуговування протягом року. Буде забезпечено отримання адміністративних послуг великими платниками в кожному територіальному підрозділі Офісу та скорочення процедури адміністративного оскарження.

На сьогодні вже функціонують відокремленні сервісні управління при Центральному офісі (Полтавське, Вінницьке) та при СДПІ у м. Львів (Івано-Франківське, Луцьке, Тернопільське).

Також на завершальному етапі перехід на електронний документообіг та скасування більшості адміністративних послуг, що надаються на паперових носіях.

Окрім цього, реалізується проект «Електронна перевірка».

Прес-служба ДФС УкраїниПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах