Якщо пальне продається з пересувних засобів

1 вересня 2016 115
Який порядок заповнення пункту 5 заяви про реєстрацію платником акцизного податку з реалізації пального, якщо СГ здійснює реалізацію пального (зокрема, оптову) не зі стаціонарних пунктів реалізації пального (пересувні засоби)?

У заяві про реєстрацію платником акцизного податку з реалізації пального в разі продажу пального (зокрема, оптового) не зі стаціонарних пунктів реалізації пального (пересувними засобами) суб’єкт господарювання зазначає всі дані.

При цьому у графах 2-3 пункту 5 «Відомості про пункти (склади, комплекси, станції, інші об’єкти) реалізації пального» зазначається найменування та код пункту реалізації (пересувного засобу), прийняті самим суб’єктом господарювання, а у графах 5-7 — відомості щодо місцезнаходження офісу (місця реєстрації суб’єкта господарювання).

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, підкатегорія 116.13.01Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах