НБУ додав умову пришвидшеного повернення інвалютного кредиту нерезиденту

26 серпня 2016 151
Правління НБУ дозволило скорочувати строки повернення резидентом інвалютного кредиту або позики на користь нерезидента у випадку реструктуризації заборгованості.

Утім, таким правом можна скористатися тільки за умови, коли основну суму кредиту або позики зарахують як додатковий внесок нерезидента до його статутного капіталу.

Також грошовий регулятор спростив порядок купівлі та перерахування інвалютних коштів для оплати лікування фізичних осіб за кордоном. Для таких цілей уповноважений банк зможе купувати для клієнта іноземну валюту на наступний день із дня зарахування коштів в гривнях на купівлю, а у разі наявності власних коштів в іноземній валюті — в день подання клієнтом до банку платіжного доручення.

Постанова Правління НБУ від 23.08.2016 № 375 набирає чинності з 01.09.2016.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах