Повернута сума передоплати не включається до реєстраційного ліміту з ПДВ

22 серпня 2016 204
Податківці роз’яснили, як у періоді, за який визначається встановлений для реєстрації платником ПДВ обсяг постачання товарів/послуг, враховувати повернуту суму передоплати.

Особа, аби визначити, чи повинна вона обов’язково зареєструватися платником ПДВ та чи може вона зробити це добровільно, має розрахувати загальну суму від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню за Податковим кодексом України (ПК). При цьому потрібно враховувати визначення термінів «постачання товарів» (пп. 14.1.191 ПК) та «постачання послуг» (пп. 14.1.185 ПК) і брати до уваги обсяги такого постачання протягом останніх 12 календарних місяців.

Якщо у періоді, за який визначається встановлений для реєстрації обсяг постачання товарів/послуг, продавцю було повернуто раніше поставлені ним товари/послуги, або повернуто продавцем суми попередньої оплати за такі товари/послуги, обсяги повернення потрібно відняти від загального обсягу постачання товарів/послуг, що встановлений для реєстрації.

За інформацією ГУ ДФС у Тернопільській областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах