Як відобразити у декларації об’єкт майна, який було зруйновано

17 серпня 2016 132
Податківці роз’яснили, як нараховувати податок за об’єкт нерухомого майна, який було зруйновано, та відобразити його у Податковій декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Платник податку — юридична особа нараховує податок за об’єкт нерухомого майна, який було зруйновано/знищено, при наявності підтвердних документів щодо державної реєстрації припинення права власності на такий об’єкт нерухомого майна, за період з 1 січня звітного року до початку того місяця, в якому проведено таку державну реєстрацію.

Якщо державна реєстрація припинення права власності на об’єкт нерухомого майна відбулась до 20 лютого звітного року, а «Звітну» Податкову декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, вже подано, то до закінчення граничного терміну її подання платником податків — юридичною особою подається декларація за типом «Звітна нова», а після його закінчення — «Уточнююча».

За інформацією ГУ ДФС у Тернопільській області Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах