ПДФО та військовий збір на виплати ФСС самозайнятим особам

9 серпня 2016 312
ДФС нагадала про особливості оподаткування податком на доходи фізичних осіб (ПДФО) та військовим збором сум матеріального забезпечення, виплачених Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності самозайнятим особам.

Дохід у вигляді матеріального забезпечення, який виплачує фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування, не включають до доходу самозайнятої особи. Однак такий дохід фізичної особи оподатковують ПДФО та військовим збором за загальними правилами.

При цьому такі види матеріального забезпечення як допомога по вагітності та пологах, допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві) від фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування не оподатковують ПДФО та військовим збором.

Лист ДФС від 24.03.2016 № 6416/6/99-99-1-4-02-02-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах