Зміна напряму зарахування від’ємного значення ПДВ до бюджетного відшкодування

8 серпня 2016 200
Чи має право платник ПДВ змінити раніше обраний напрям зарахування від’ємного значення суми ПДВ до бюджетного відшкодування на рахунок платника у банку на напрям зарахування до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду або змінити напрям узгодженого бюджетного відшкодування?

У разі виникнення у платника податку необхідності зміни напряму узгодженого бюджетного відшкодування він має право подати відповідну заяву до контролюючого органу, який протягом п’яти робочих днів з дня отримання такої заяви повинен її задовольнити.

При цьому Податковий кодекс України не передбачає можливості зарахувати узгоджену суму бюджетного відшкодування, задекларовану платником у попередніх звітних періодах до відшкодування на поточний рахунок чи в рахунок погашення податкових зобов’язань чи податкового боргу з інших платежів, що сплачуються до державного бюджету, до складу податкового кредиту наступного звітного періоду.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, категорія 101.16Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах