Передача кінофотофонодокументів на архівне зберігання

8 серпня 2016 72
Затверджено новий Порядок передавання кіно-, відео-, фото-, фонодокументів на постійне зберігання (далі — Порядок).

Дія цього Порядку поширюється в тому числі на юридичних осіб незалежно від форми власності та фізичних осіб, які виготовляють або володіють аудіовізуальними документами Національного архівного фонду, що підлягають передаванню до архіву.

Юрособи, засновані на приватній формі власності, передають аудіовізуальні документи на зберігання до архіву на підставі договору.

Фізособи передають аудіовізуальні документи на постійне зберігання до архіву на підставі заяви, договору дарування, договору купівлі-продажу, заповіту, рішення суду (у разі визнання документів безхазяйними).

Саме ж передавання аудіовізуальних документів від юрособи чи фізособи оформлюється актом про приймання-передавання документів на постійне зберігання за формами, наведеними в додатках 1 і 2 до Порядку. Причому приймання аудіовізуальних документів від юросіб здійснюється в упорядкованому стані ще й за описами справ постійного зберігання (їх форми, наведено в додатках 3 – 10 до Порядку).

Аудіовізуальні документи приймаються разом із супровідною текстовою та технічною документацією у паперовій та електронній формі.

Наказ Мін’юсту від 19.07.2016 № 1962/5Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах