За порушення граничних строків ЗЕД-розрахунків відповідає комісіонер

5 серпня 2016 120
Податківці роз’яснили, що саме на комісіонера покладено відповідальність за порушення строків розрахунків при виконанні договорів комісії.

Адже таку відповідальність покладено на сторону договору, яка набуває права і стає зобов’язаною за зовнішньоекономічним договором, укладеним із третьою особою.

Нагадаємо, що порушення резидентами строків розрахунків тягне за собою стягнення пені за кожний день прострочення у розмірі 0,3% суми неодержаної виручки (вартості недопоставленого товару) в іноземній валюті, перерахованої у гривні за валютним курсом НБУ на день виникнення заборгованості. При цьому загальний розмір нарахованої пені не може перевищувати суми неодержаної виручки (вартості недопоставленого товару).

Лист ГУ ДФС у Харківській області від 25.07.2016 № 4244/10/20-40-14-04-10Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах