Податкові зобов’язання з ПДВ під час отримання гарантійних внесків

20 липня 2016 156
Чи нараховує постачальник податкові зобов’язання з ПДВ при отриманні гарантійних внесків, які згідно з умовами договору в оплату за товари чи послуги не зараховуються, а повертаються їх отримувачу? Чи включаються такі суми до складу податкового кредиту?

Якщо умови договору передбачають, що гарантійні платежі (внески) виконують винятково функцію засобу забезпечення виконання зобов’язань та згідно з умовами договору в оплату за товари чи послуги не зараховуються, а повертаються їх отримувачу, то ця сума гарантійних платежів (внесків) не збільшує базу оподаткування у постачальника товарів чи послуг.

Податкові зобов’язання постачальником та податковий кредит покупцем при отриманні чи перерахуванні такого гарантійного платежу не визначаються.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, категорія 101.02Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах