Збереження зарплати мобілізованому працівнику

15 липня 2016 369
Середня заробітна плата працівникові нараховується з урахуванням положень Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою КМУ від 08.02.1995 № 100.

Середньоденна зарплата множиться на число робочих днів, які мають бути оплачені за середнім заробітком.

Підприємство самостійно встановлюють режими роботи з урахуванням положень законодавства. У випадку зміни істотних умов праці (систем та розмірів оплати праці, пільг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, суміщення професій, зміну розрядів і найменування посад тощо) працівник має бути повідомлений про це не пізніше ніж за два місяці.

Якщо неповний робочий час запроваджується після початку військової служби працівника за контрактом і його не повідомили про зміну режиму праці, то його середня зарплата зберігається за робочі дні згідно з графіком роботи підприємства (підрозділу), який був на момент початку служби.

Якщо працівника повідомили про зміну графіку роботи підприємства до моменту служби за контрактом, то середній заробіток зберігається за дні роботи згідно з новим графіком.

Прес-служба Управління Держпраці у Кіровоградській областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах