Кілька поставок покупцю в один день за різними договорами

5 липня 2016 257
Фахівці ДФС розглянули питання щодо кількості податкових накладних, які мають складатися постачальником — платником ПДВ покупцю відповідно до різних договорів купівлі-продажу товарів (послуг) протягом одного дня.

У випадку відвантаження покупцю товарів, надання послуг та/або отримання попередньої оплати (авансу) протягом одного дня у межах різних договорів купівлі-продажу з одним покупцем такому покупцю може бути складена як одна податкова накладна, так і декілька відповідно до кожного з договорів окремо. При складенні однієї податкової накладної до неї мають бути внесені загальні дані у розрізі номенклатури постачання товарів (послуг) відповідно до різних договорів.

У листі також порушено питання можливості віднесення до податкового кредиту податкової декларації з ПДВ суми ПДВ за податковою накладною у разі, якщо дата складання податкової накладної та дата виникнення податкових зобов’язань з постачання товарів (послуг) за такою накладною не збігаються (податкова накладна складена 19.11.2015, а передоплата за товар перерахована 18.11.2015). На жаль, відповіді на нього не надано через недостатність інформації: у запиті не вказана дата зарахування цих коштів на банківський рахунок продавця.

Лист ДФС від 09.06.2016 № 12796/6/99-99-15-03-02-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах