Міжнародні договори не застосовують до рекламних виплат нерезиденту

4 липня 2016 164
Податківці роз’яснили, що правила міжнародних договорів у частині зменшення (звільнення) суми податку не застосовують до виплат нерезиденту за послуги з виробництва та/або розповсюдження реклами.

Адже податок за ставкою 20% суми виплат нерезидентам за виробництво та/або розповсюдження реклами сплачує резидент за власний рахунок незалежно від місця надання нерезидентом зазначених послуг. А застосування правил міжнародного договору України здійснюється шляхом звільнення від оподаткування доходів із джерелом їх походження з України, зменшення ставки податку або шляхом повернення різниці між сплаченою сумою податку і сумою, яку нерезиденту необхідно сплатити відповідно до міжнародного договору України.

Лист ДФС від 16.06.2016 № 13467/6/99-99-15-02-02-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах