Коли відображати коригування податкового кредиту

2 липня 2016 309
Платники податку, які застосовують спеціальний режим оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства, крім декларації з ПДВ «0110», подають податкову декларацію з ПДВ з позначкою «0121»/«0122»/«0123».

До такої податкової декларації включаються лише ті операції, що стосуються спеціального режиму.

У рядку 13 податкової декларації з ПДВ з позначкою «0121»/«0122»/«0123» відображається коригування податкового кредиту, пов’язане з використанням раніше придбаних товарів і послуг, необоротних активів частково для виготовлення сільськогосподарськими підприємствами сільськогосподарських товарів чи послуг, а частково для виготовлення інших товарів чи послуг.

Таке коригування проводиться виходячи з балансової (залишкової) вартості необоротних активів та вартості залишків товарів, що використовуються чи підлягають використанню в сільськогосподарському виробництві, що склалися станом на початок звітного (податкового) періоду, відповідно до частки використання таких товарів і послуг, необоротних активів в операціях сільськогосподарського виробництва та в інших операціях: за зміни напряму використання товарів або послуг, необоротних активів та за реєстрації сільськогосподарського підприємства як суб’єкта спеціального режиму оподаткування.

Прес-служба ГУ ДФС у Тернопільській області Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах