Із середнього заробітку мобілізованих аліменти теж утримують

23 червня 2016 122
Мінсоцполітики повідомило, що аліменти утримують із усіх видів заробітку і додаткової винагороди як за основною роботою, так і за роботою за сумісництвом, в тому числі з заробітної плати, що зберігається під час виконання державних і громадських обов’язків, та в інших випадках збереження середньої заробітної плати, інших видів заробітку.

Водночас зазначаємо, що аліменти утримуються з суми заробітку після утримання з нього податків.

Також Мінсоцполітики повідомило, що військова служба закінчується у разі звільнення військовослужбовця з військової служби в запас або у відставку, загибелі (смерті), визнання судом безвісно відсутнім або оголошення померлим. Тому роботодавець зобов’язаний зберігати місце роботи, посаду і виплачувати середній заробіток мобілізованому працівникові до дня оголошення судом його померлим.

Лист Мінсоцполітики від 29.04.2016 № 494/13/84-16Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах