Довідка про відсутність податкової заборгованості

17 червня 2016 604
Довідка про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами ДФС, видається за встановленою формою за основним місцем обліку платника безоплатно на підставі заяви про видачу довідки.

У заяві має бути зазначено посилання на відповідний нормативно-правовий акт, положеннями якого визначено необхідність підтвердження відсутності у платника податків податкового боргу, та найменування підприємства, до якого буде подано довідку.

Строк розгляду заяви платника податків та видачі довідки або направлення відмови в її наданні становить п’ять робочих днів з дня отримання такої заяви органом ДФС.

Строк дії довідки становить 10 календарних днів від дня її реєстрації в контролюючому органі.

За наявності у платника податків податкового боргу контролюючий орган готує лист із вмотивованою відмовою щодо видачі довідки, який надсилається на адресу платника.

Прес-служба ГУ ДФС у м. КиєвіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах