Неприбуткова організація має утримувати податок з доходів нерезидентів

10 червня 2016 220
Податківці роз’яснили, коли неприбуткові підприємства, установи та організації зобов’язані утримувати податок з доходів нерезидентів.

Неприбуткові підприємства, установи та організації не звільнюються від обов’язку утримувати податок з доходів нерезидентів, у разі здійснення на користь нерезидента або уповноваженої ним особи (крім постійного представництва нерезидента на території України) будь-якої виплати з доходу з джерелом його походження з України. Хоча відповідно до норм податкового законодавства такі підприємства, установи та організації не є платниками податку на прибуток.

Водночас податківці нагадують, що платники податку зобов’язані самостійно декларувати свої податкові зобов’язання та визначати відповідність проведення ними операцій.

Лист ГУ ДФС у м. Києві від 03.06.2016 № 12352/10/26-15-12-05-11Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах