Фактичне здійснення «заборонених» видів діяльності — підстава для втрати статусу спрощенця

7 червня 2016 303
На думку податківців, наявність у Єдиному державному реєстрі або у статуті юридичної особи таких видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, у разі якщо фактично такі види діяльності не здійснюються, не є підставою для відмови у реєстрації платником єдиного податку.

Тож лише у разі здійснення платником єдиного податку видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, суб’єкт господарювання — платник єдиного податку зобов’язаний перейти на сплату інших податків і зборів з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності.

Окремо податківці відзначили, що відповідно до чинного законодавства до Єдиного державного реєстру вносяться відомості про юридичну особу, зокрема, відомості про види діяльності, які визначені у статуті підприємства. Обмежень щодо кількості видів діяльності в установчих документах чинним законодавством не передбачено.

Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.05.2016 № 11935/10/26-15-12-04-18Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах