Робоча ситуація дня. Послуга від нерезидента: податкові наслідки

26 жовтня 2015 37
Підприємство — резидент України придбає у підприємства-нерезидента у власність рекламний відеоролик для використання у господарській діяльності з метою передпродажної підготовки товарів та реклами на телебаченні на території України. Які податкові наслідки для резидента та нерезидента?

ПРОБЛЕМА

Підприємство — резидент України придбає у підприємства-нерезидента у власність рекламний відеоролик для використання у господарській діяльності з метою передпродажної підготовки товарів та реклами на телебаченні на території України. Які податкові наслідки для резидента та нерезидента?

РІШЕННЯ

Аналіз положень Цивільного кодексу України про право інтелектуальної власності свідчить про те, що рекламний відеоролик належить до об’єктів права інтелектуальної власності.

Згідно з вимогами підпункту 14.1.120 Податкового кодексу України права, визнані об’єктом права інтелектуальної власності, мають обліковуватись як нематеріальні активи.

Варто зауважити, що рекламний відеоролик визнається об’єктом права інтелектуальної власності у разі, якщо передача права на такий об’єкт оформлена авторським договором.

Про податкові наслідки таких послуг читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах