Пальне для власної госпдіяльності: чи складати акцизну накладну

30 травня 2016 777
При здійсненні яких операцій з пальним СГ та/або його філія зобов’язані складати акцизні накладні? Чи складаються акцизні накладні на обсяги пального, використаного у власній господарській діяльності?

У разі реалізації пального суб’єкт господарювання та/або його філія, якій делеговано право складання акцизних накладних, зобов’язані скласти акцизні накладні в електронній формі за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД реалізованого пального та зареєструвати їх в Єдиному реєстрі акцизних накладних (ЄРАН).

При цьому реалізація пального — це будь-які операції з передачі (відпуску, відвантаження) пального на митній території України, крім операцій на підставі договорів зберігання.

Якщо суб’єкт господарювання та/або його філія використовують пальне у власній господарській діяльності, то вони повинні скласти акцизні накладні з типом причини «3 — пальне відвантажено з метою власного споживання» та зареєструвати їх в ЄРАН.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, категорія 116.13Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах