Граничний строк подання алкогольно-тютюнових звітів за травень

27 травня 2016 53
ДФС наголошує, що останній день подання звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів за травень 2016 року — 9 червня 2016 року.

Суб’єкти господарювання незалежно від форм власності подають звіт за основним місцем обліку в електронній формі з використанням ЕЦП.

На офіційному веб-порталі ДФС розміщено безкоштовне спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності».

Подання після граничного строку уточнюючих звітів не передбачено. Водночас у разі виявлення суб’єктом господарювання помилки у звітній інформації і направлення нових звітів з уточненими даними у граничні строки подання звітності інформаційні системи приймання звітності ДФС забезпечать обробку таких нових звітів.

Прес-служба ДФС УкраїниПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах