Часткове використання: чи перераховувати податковий кредит

26 травня 2016 272
Чи необхідно платнику ПДВ здійснювати перерахунок податкового кредиту за товарами чи послугами, необоротними активами за рік, якщо придбані та/або виготовлені товари чи послуги, необоротні активи частково використовувалися в оподатковуваних операціях, а частково — ні лише у першому чи другому півріччі?

Норми Податкового кодексу України не містять винятків для платників податків, у яких придбані та/або виготовлені товари чи послуги, необоротні активи частково використовувалися в оподатковуваних операціях, а частково — ні лише у першому чи другому півріччі.

Тобто перерахунок частки використання товарів або послуг та необоротних активів в оподатковуваних операціях виходячи з фактичних обсягів проведених протягом року оподатковуваних та неоподатковуваних операцій здійснюється за підсумками календарного року (за виключенням платників, які знімаються з обліку платника податку та здійснюють такий перерахунок в останньому податковому періоді, коли відбулося зняття з обліку).

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, категорія 101.12Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах