Коригування податкового зобов’язання за зміни номенклатури товарів

26 травня 2016 616
Який порядок коригування податкового зобов’язання, сформованого по першій події (аванс), якщо в подальшому відбувається зміна номенклатури товарів чи послуг?

Якщо після отримання коштів та складання податкової накладної відбувається зміна кількості чи вартості та номенклатури товарів або послуг у межах отриманої суми (тобто ні товари чи послуги, ні кошти не повертаються), постачальник (продавець) на дату постачання товарів або послуг складає розрахунок коригування до податкової накладної, складеної на дату отримання коштів.

У такому розрахунку одним рядком зазначаються показники зі знаком «–» щодо товарів чи послуг, номенклатура яких виправляється, та другим рядком — зі знаком «+» щодо товарів чи послуг, які фактично постачаються на їх заміну.

У графі 2 зазначається причина коригування «зміна номенклатури».

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, категорія 101.07Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах