Різниці за процентами з пов’язаними особами ― нерезидентами

19 травня 2016 72

Податківці роз’яснили, що при розрахунку суми перевищення відповідно до пункту 140.2 Податкового кодексу України враховують всю суму нарахованих у бухгалтерському обліку процентів на користь пов’язаних осіб ― нерезидентів незалежно від того, чи відображені такі проценти при формуванні «бухгалтерського» фінансового результату.

У разі якщо сумарне значення показників фінансового результату до оподаткування, фінансових витрат та суми амортизаційних відрахувань має від’ємне значення (зокрема за рахунок від’ємного значення фінансового результату), то фінансовий результат коригують на всю суму нарахованих процентів за борговими зобов’язаннями, що виникли за операціями з пов’язаними особами ― нерезидентами.

Лист ДФС від 27.04.2016 № 9491/6/99-99-15-02-02-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах