Перевірка даних акта інвентаризації пального

19 травня 2016 90
Контролюючий орган перевіряє дані акта проведення інвентаризації обсягів залишку пального, поданого платником акцизного податку, у встановленому порядку протягом шести календарних місяців із дня його подання.

Про це нагадали податківці, відзначивши, що при встановленні за результатами перевірки невідповідності обсягів пального, зазначених в акті інвентаризації, фактичним даним та/або даним бухгалтерського обліку підприємства, контролюючий орган здійснює відповідні коригування в СЕАРП на підставі даних акта перевірки.

Водночас фахівці ДФС додали, що чинне законодавство не обмежує контролюючі органи у виборі виду перевірки. Зокрема, такі питання можуть бути перевірені, як у ході фактичної так і документальної перевірки.

Лист ДФС від 05.05.2016 № 10105/6/99-99-12-02-02-12Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах