Оновлено форми заявок на придбання акцизних марок

18 травня 2016 58
Мінфін затвердив нові форми заявок-розрахунків на виготовлення та придбання марок акцизного податку, звіту про використання марок акцизного податку та журналів для обліку марок акцизного податку.

При цьому в переліку з’явилась нова форма — Журнал обліку документів, що підтверджують внесення плати за марки акцизного податку (ведеться продавцем акцизних марок).

Оновлені форми (тепер їх замість дюжини — тринадцять) застосовуватимуться з дня набрання чинності (офіційного опублікування) цього наказу. З цієї дати, у свою чергу, втратять чинність форми, затверджені наказом МДЗ від 04.02.2014 № 115.

Довідково: підприємства-виробники та імпортери алкогольних напоїв і тютюнових виробів (покупці марок) подають щомісяця до 10 числа територіальному органові ДФС (продавцю марок) для задоволення через два місяці потреби в марках акцизного податку попередню заявку-розрахунок про потребу в марках за їх видами, платіжний документ на перерахування плати за марки з відміткою банку про дату виконання платіжного доручення та звіт про використання марок, придбаних у попередньому місяці.

Наказ Мінфіну від 11.04.2016 № 428Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах