Атестація робочих місць — навіть за скрутного фінансового становища

18 травня 2016 558

Результати атестації робочих місць за умовами праці (як уперше проведеної, так і чергової) застосовуються протягом п’яти років після їх затвердження до дати видання наказу на підприємстві про результати проведення чергової атестації. Продовження термінів дії атестації робочих місць за умовами праці на більший термін чинним законодавством не передбачено.

Відмови керівників щодо проведення атестації у зв’язку зі скрутним економічним і фінансовим станом підприємств не звільняє їх від відповідальності за несвоєчасне і неякісне проведення атестації робочих місць за умовами праці, оскільки кошти на охорону праці передбачені чинним законодавством (ст. 19 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 № 2694-XII).

Прес-служба Управління Держпраці в Івано-Франківській областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах