Програмне забезпечення для реєстрації накладних у ЄРАН

16 травня 2016 265
За допомогою якого програмного забезпечення здійснюється реєстрація акцизних накладних в Єдиному реєстрі акцизних накладних?

Для реєстрації в ЄРАН платник акцизного податку здійснює шифрування акцизних накладних і розрахунків коригування, на які накладено електронний цифровий підпис, та надсилає їх до ДФС за допомогою засобів телекомунікаційних систем з урахуванням вимог Законів України «Про електронний цифровий підпис» від 22.05.2003 № 852-IV та «Про електронні документи та електронний документообіг» від 22.05.2003 № 851-IV.

Для формування та надсилання акцизних накладних і розрахунків коригування до акцизних накладних в електронному вигляді платник податків самостійно обирає будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл у форматі.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, категорія 116.13Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах