Електронну звітність не прийняли — можна подати повторно

13 травня 2016 557
Чи мають право СГ, у разі неотримання квитанції про прийняття податкової звітності в електронній формі, надати повторно на паперовому носії звітність, та яка звітність буде вважатись прийнятою?

Суб’єкти господарювання, що належать до малих підприємств, у разі неотримання квитанції про прийняття звітності у електронній формі мають право повторно надати на паперових носіях податкову звітність до контролюючого органу (крім податкової звітності з ПДВ).  

Великі та середні підприємства, а також платники ПДВ, незалежно від того, чи належать вони до великих та середніх підприємств, такого права не мають, оскільки зобов’язані подавати податкову звітність винятково в електронній формі.

Оригіналом податкової звітності, отриманої контролюючим органом, буде вважатись документ, який надійшов останнім до закінчення граничного терміну, встановленого законодавством для подання податкової звітності, за умови його правильності.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, категорія 135.03Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах