Про своєчасне оприбуткування готівки

12 травня 2016 259
Податківці нагадують, що Положенням про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженим постановою Правління НБУ від 15.12.2004 № 637, передбачено своєчасне (у день одержання готівкових коштів) та в повній сумі оприбуткування всієї готівки, що надходить до кас.

Для підприємств, які проводять готівкові розрахунки з оформленням їх касовими ордерами і веденням касової книги, оприбуткуванням готівки є здійснення обліку готівки в повній сумі її фактичних надходжень у касовій книзі на підставі прибуткових касових ордерів.

При проведенні готівкових розрахунків із застосуванням РРО або використанням розрахункової книжки оприбуткуванням готівки є здійснення обліку зазначених готівкових коштів у повній сумі їх фактичних надходжень у книзі обліку розрахункових операцій на підставі фіскальних звітних чеків РРО (даних розрахункової книжки).

Якщо суб’єкт господарювання працює цілодобово й робоча зміна розпочалась одного календарного дня, а закінчилась наступного, оприбуткування готівки здійснюється шляхом вчинення запису в КОРО на підставі фіскальних звітних чеків РРО. При цьому дата оприбуткування у КОРО повинна відповідати даті роздрукування фіскальних звітних чеків РРО.

Прес-служба ГУ ДФС у Тернопільській області Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах