Відшкодування підряднику вартості спожитого пального не вважають його реалізацією

5 травня 2016 57
Податківці роз’яснили, чи можна кваліфікувати операції з відшкодування вартості пального, спожитого підрядником, як операції з реалізації пального.

Якщо підприємство виконує певні роботи за договором підряду і використовує при цьому пальне, вартість якого згодом відшкодовує замовник, то переходу права власності або права розпорядження на таке пальне не відбувається. А замовник  у грошовій формі відшкодовує спожите підрядником пальне на підставі актів виконаних робіт та у межах договору підряду, за умовами якого роботи виконують з матеріалу підрядника.

Тому така операція з відшкодування вартості спожитого пального не належить до операцій з реалізації пального у розумінні підпункту 14.1.212 Податкового кодексу України.

Лист ДФС від 15.04.2016 № 8610/6/99-99-15-03-03-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах