Фізичні особи — підприємці можуть створювати сімейні фермерські господарства

4 травня 2016 259
Внесено зміни до Закону України «Про фермерське господарство» від 19.03.2003 № 973-IV. Відповідно до цих змін, зокрема, фермерське господарство може бути зареєстроване не тільки як юридична особа, а й як фізична особа — підприємець.

Фермерське господарство без статусу юрособи організовується на основі діяльності фізичної особи — підприємця і має статус сімейного фермерського господарства. Але за умови використання праці членів такого господарства, якими є виключно фізична особа — підприємець та члени її сім’ї.

Сімейне фермерське господарство без статусу юрособи фізична особа — підприємець організовує на підставі договору. Такий договір укладають члени однієї сім’ї в письмовій формі, і він підлягає нотаріальному посвідченню.

Головою такого сімейного фермерського господарства є член сім’ї, зареєстрований як приватний підприємець і визначений у договорі про створення сімейного фермерського господарства.

Закон України від 31.03.2016 № 1067-VIII набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах