Передача палива за договором підряду

29 квітня 2016 170
Столичні податківці так і не відповіли на запитання: чи вважається передача пального замовника на підставі договору підряду реалізацією пального та чи зобов’язаний замовник, на паливі якого будуть виконуватися роботи відповідно договору підряду, реєструватися платником акцизного податку?

Фахівці ДФС лише процитували норми Податкового кодексу України (ПК) щодо реалізації пального для цілей розділу VI ПК, надавши можливість платнику на свій страх та ризик самостійно вирішити порушені питання.

Нагадаємо, що конкретніше в цьому сенсі висловилася ДФС у листі від 24.03.2016 № 6497/6/99-99-19-03-03-15. З позиції ДФС, якщо підприємство здійснює передачу (відпуск, відвантаження) пального для заправки техніки, що належить виконавцям, то по суті пальне передається на підставі договорів про виробництво послуг із сировини замовника (підприємства). А такі операції є реалізацією пального в розумінні абзацу другого підпункту 14.1.212 ПК. Особи, які здійснюватимуть реалізацію пального в розумінні підпункту 14.1.212 ПК, підлягають обов’язковій реєстрації як платники акцизного податку.

Лист ГУ ДФС у м. Києві від 19.04.16 № 9188/10/26-15-40-03-16



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах