Дохід благодійної організації від курсових різниць не оподатковують

26 квітня 2016 70
Податківці нагадали, що дохід благодійної організації, сформований у вигляді позитивного значення курсових різниць від перерахунку іноземної валюти, отриманої у вигляді доходу від ведення статутної діяльності, вважається звільненим від оподаткування.

Тому його відображають у першій частині Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій, форму якого затверджено наказом Міндоходів від 27.01.2014 № 85.

Також податківці нагадали, що благодійні організації не сплачують податок на прибуток з будь-яких доходів, отриманих від статутної діяльності. Однак за умови, що така неприбуткова організація використовує зазначені доходи (прибутки) винятково для фінансування видатків на своє утримання, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами.

Лист ГУ ДФС у м. Києві від 21.04.2016 № 9374/10/26-15-12-05-11Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах