Умови здійснення ЗЕД підприємцем-спрощенцем

25 квітня 2016 571
Регіональні податківці роз’яснили деякі особливості застосування фізичною особою — підприємцем спрощеної системи оподаткування.

Так, фізична особа — підприємець — платник єдиного податку може здійснювати зовнішньоекономічну діяльність як на території України, так і за її межами. Але за умови, що він не здійснює види діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.

Для фізичної особи — підприємця усі вартісні показники, що включаються до доходу, відображаються у національній валюті України. А показники, виражені в іноземній валюті, — з одночасною вказівкою їх еквівалента у національній валюті за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Нацбанком на дату проведення операції.

Курсова різниця, яка виникає при перерахунку операцій, виражених в іноземній валюті, не є доходом фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку.

Листи ГУ ДФС у Харківській області від 14.04.2016 № 180/ФОП/20-40-13-02-15, 181/ФОП/20-40-13-02-15Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах