Якщо в лікарняному є відмітки про порушення режиму

22 квітня 2016 695
За оформ¬лення листка непрацездатності у разі продовження тимчасової непрацездатності підкреслюється графа «продовжує хворіти».

У разі заповнення нового листка непрацездатності підкреслюється фраза «продовження листка №» із зазначенням номера та серії попереднього листка непрацездатності.

У випадку несвоєчасного прибуття хворого до лікаря продовження листка непрацездатності, якщо хворого визнано непрацездатним, здійснюється з дня, коли він відвідав лікаря. Адже видача та продовження документів, які засвідчують тимчасову непрацездатність, здійснюються тільки після особистого огляду хворого лікуючим лікарем. Водночас у графі «відмітки про порушення режиму» вказуються дати неявки до лікаря.

Застраховані особи, які в період отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності порушують режим, встановлений для них лікарем, або не з’являються без поважних причин у призначений строк на медичний огляд, у тому числі на лікарсько-консультативну комісію чи медико-соціальну експертну комісію, втрачають право на цю допомогу з дня допущення порушення на строк, що встановлюється рішенням органу, який призначає допомогу по тимчасовій непрацездатності.

Прес-служба Київського міського відділення ФСС з ТВППідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах