Коригування податкових накладних при запровадженні нової пільги

21 квітня 2016 208
У разі складання розрахунку коригування для того, щоб виправити помилки, допущені при складанні податкової накладної, не пов’язані із зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, у розрахунку коригування зазначаються виправлені дані.

Про це нагадали столичні податківці, зокрема, зазначивши, що у разі коригування операцій, які не внесені до Довідників податкових пільг (у зв’язку із запровадженням нової пільги) станом на дату складання податкової накладної необхідно:

  • у графі 12 проставляти умовний код «99999999»;
  • у відведеному полі зазначати відповідні пункти (підпункти), статті, підрозділи, розділи Податкового кодексу України (ПК) та/або міжнародного договору (угоди), якими передбачено звільнення від оподаткування.

Отже, у розрахунку коригування в такій ситуації зазначають виправлені пункти (підпункти), статті, підрозділи, розділи ПК та/або міжнародного договору (угоди), якими передбачено звільнення від оподаткування.

Лист ГУ ДФС у м. Києві від 12.04.2016 № 8684/10/26-15-12-01-18Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах