Нацбанк знизив облікову ставку

21 квітня 2016 42
Правління Національного банку України прийняло рішення про зниження з 22.04.2016 облікової ставки до 19% річних.

Також вирішено вдосконалити операційний дизайн монетарної політики. Відтепер Нацбанк установлює облікову ставку та проценту ставку за ключовим інструментом монетарної політики на одному рівні. В умовах структурного профіциту ліквідності, який спостерігається в банківській системі, таким інструментом є операції з розміщення депозитних сертифікатів на двотижневий строк. Сьогодні на них припадає основна частина обсягу всіх розміщених депозитних сертифікатів, а операції з ними мають найбільший вплив на стан грошово-кредитного ринку.

Рішення щодо облікової ставки затверджено постановою Правління НБУ «Про регулювання грошово-кредитного ринку» від 21.04.2016 № 278. Рішення щодо зміни операційного дизайну монетарної політики затверджено постановою Правління НБУ «Про процентну політику» від 21.04.2016 № 277.

Прес-служба НБУПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах