Керівник підприємства під вартою: як вручити акт перевірки

13 квітня 2016 165
Нормами Податкового кодексу України (ПК) визначені порядок та процедура вручення (надіслання) актів перевірок платникам податків.

При цьому окремого порядку та процедури щодо надіслання (вручення) актів перевірок платникам податків за результатами позапланових документальних перевірок, проведених згідно з підпунктом 78.1.11 ПК, законодавством не визначено.

Документи (у т. ч. акт перевірки) вважаються належно врученими, якщо вони надіслані за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків рекомендованим листом з повідомленням про вручення або особисто вручені платнику податків чи його законному чи уповноваженому представникові.

Так відповіли податківці на запит щодо порядку вручення акта (довідки) за результатами документальної позапланової перевірки, проведеної відповідно до підпункту 78.1.11 ПК, керівнику суб’єкта господарювання, який під час проведення такої перевірки знаходився під вартою у слідчому ізоляторі.

Лист ДФС від 07.04.2016 № 3585/Т/99-99-22-04-02-14Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах