Продаж пального через СТО: чи сплачувати акциз

13 квітня 2016 73
Чи сплачують з 01.01.2016 акцизний податок з роздрібної торгівлі СГ, які здійснюють продаж пального (в каністрах, балонах, тощо) через магазини, СТО та пункти реалізації газу (мережу газонаповнювальних станцій, газонаповнювальних пунктів, проміжних складів балонів та спеціалізовані магазини з продажу газу)?

Із 01.01.2016 роздрібний продаж на стаціонарних АЗС, через спеціалізовані магазини нафтопродуктів (крім бензину, дизельного палива, скрапленого вуглеводневого газу) у дрібній розфасовці, скрапленого вуглеводневого газу в балонах для потреб населення через пункти реалізації газу, роздрібний продаж яких здійснюються відповідно до затверджених правил такого роздрібного продажу, не підпадає під визначення терміну «реалізація суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів — це фізичний відпуск з автозаправної станції та/або автомобільної газозаправної станції товарів, зазначених у п.п. 215.3.4 ПК, незалежно від форми розрахунків».

Тому суб’єкти господарювання, які здійснюють таку роздрібну торгівлю, не є платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, категорія 116.02



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах